У Виноградівській ДПІ відбулась зустрічі з платниками податків

лютого 23 / 2024

Про застосування суб’єктами господарювання РРО та ПРРО, легалізацію найманих працівників та заробітної плати, порядок та терміни сплати податкових зобов’язань розповідали на зустрічі з платниками податків у Виноградівській ДПІ Головного управління ДПС у Закарпатській області.
Зокрема наголошено, що підприємці – платники єдиного податку 2,3 та 4 груп зобов’язані застосовувати РРО або ПРРО при здійсненні ними готівкових розрахунків з покупцями незалежно від виду діяльності та обсягу доходу. Водночас зауважено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю на території села, і така торгівля не пов’язана з реалізацією підакцизних товарів, РРО можуть не використовувати, однак зобов’язані використовувати КОРО і РК.
Також повідомлено про відновлення штрафних санкцій за порушення використання РРО чи ПРРО при здійсненні готівкових операцій.
Під час зустрічі посадовці звернули увагу на необхідності оформлення трудових відносин роботодавців з найманими працівниками відповідно до вимог чинного законодавства України, адже, за їх словами, задекларована праця – це не лише збільшення надходжень до бюджету, це також – соціальний захист найманих працівників.
На завершення, працівники ДПІ, ознайомили з порядком проведення Деклараційної кампанії – 2024, зокрема зазначено, які доходи підлягають декларуванню та в які терміни необхідно подати податкову декларацію про майновий стан і доходи.
За матеріалами Виноградівської ДПІ
ГУ ДПС у Закарпатській області
Категорія : Економика


Залишити Коментар