Про найпопулярніший електронний сервіс від ДПС інформують платників іршавські податківці

лютого 08 / 2024

Працівники Іршавської ДПІ продовжують інформувати платників про застосування норм податкового законодавства. Зокрема у податковій інспекції проводять щоденні тренінги для платників податків щодо можливостей Електронного кабінету та роз’яснення новацій податкового законодавства.
Найпопулярніший сервіс ДПС для спілкування з податковою службою онлайн – «Електронний кабінет платника». Через Електронний кабінет можна формувати та передавати до ДПС всю податкову звітність, отримувати весь комплекс адміністративних послуг, переглядати картки особового рахунку по кожному податку, отримувати консультації. А громадяни – власники землі та нерухомого майна, можуть переглянути повідомлення-рішення на сплату майнових податків та навіть їх сплачувати.
Фахівці інспекції акцентують увагу громадян, що альтернативою Електронному кабінету є новий мобільний застосунок «Моя податкова». Він надає можливість в телефоні безкоштовно та швидко отримувати необхідну інформацію, подавати заяви і декларації, здійснювати оплати податків та зборів. При цьому, частина сервісів мобільного додатку доступна без ідентифікації: перевірка чека, пошук акцизної марки, дані з реєстру платників ПДВ, єдиного податку. Інші сервіси доступні після ідентифікації будь-яким файловим КЕП або хмарним КЕП – Дія-Підпис, Smart-ID від Приватбанку та інші.
За матеріалами Іршавської ДПІ
ГУ ДПС у Закарпатській області
Категорія : Економика


Залишити Коментар