Рідним загиблих захисників із Закарпаття виділять матеріальну допомогу за програмою «Турбота»

грудня 18 / 2023

Відповідне рішення щойно прийняла постійна комісія Закарпатської обласної ради з питань охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення, соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей. Засідання комісії пройшло під головуванням Ольги Олексик.
Окремо депутати обговорили питання про перспективи закладів охорони здоров’я, які було об’єднано на минулій сесії. Зокрема, ідеться про заклади, що приєднано до Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака та Закарпатського обласного центру легеневих хвороб.
Окрім того, комісія розглянула питання бюджету Закарпаття на 2024 рік та його майбутнє наповнення, майнові та інші питання, що виносяться на порядок денний 13-ї сесії Закарпатської облради, що пройде 21 грудня поточного року.
У засідання взяли участь заступник голови закарпатської облради Василь Дем’янчук, керуюча справами облради Мирослава Ливч, члени комісії Петро Добромільський, Федір Яринич, Єлизавета Біров, Василь Скрип, Євген Мешко та керівники суміжних структур ОВА та облради.
Категорія : Економика


Залишити Коментар