Понад 9 мільярдів гривень митних платежів скеровані до Держбюджету Закарпатською митницею

вересня 04 / 2023Так, за серпень 2023 року Закарпатська митниця скерувала до головної державної скарбниці майже 1,3 мільярди гривень. При доведених індикативних показниках Держмитслужби виконання становить 106,1%.

Від початку цього року Закарпаська митниця вже перерахувала до Держбюджету понад 9 мільярдів гривень податків, що на 869,6 млн грн більше від доведених показників Держмитслужби..

Середньоденні перерахування за 8 місяців п.р. становлять 51,7 млн грн.

Як поінформували в управлінні митних платежів, контролю митної вартості та митно-тарифного регулювання ЗЕД Закарпатської митниці, основні бюджетоформуючі товари 2023 року та обсяги податків, стягнені з них, наступні: легкові автівки – 2,5 млрд грн; електричні водонагрівачі – близько 315 млн грн; трактори – понад 288 млн грн; моторні ТЗ – майже 200 млн грн; кузови – 169 млн грн та інші.

Збільшення надходжень митних платежів відбулось завдяки створенню належних умов суб’єктам господарювання. Також збільшилась кількість підприємств з інших регіонів України, які релокувались у нашу область та почали здійснювати митне оформлення товарів у Закарпатській митниці.

Загалом на сьогодні акредитовано у зоні діяльності митниці понад 6,5 тисяч учасників ЗЕД, з яких 1653 підприємств активно здійснювали зовнішньоторговельні операції.
Крім того, посилено роботу у напрямі контролю за достовірністю декларування товарів, протидії їх незаконному переміщенню.
Категорія : Економика


Залишити Коментар