6,5 млн. корун виділяє у 2023 році Край Височина на будівництво на Закарпатті реабілітаційного центру для військових

березня 03 / 2023

Про це повідомив голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко після візиту до партнерського регіону в Чехії. За його інформацією, це рішення підтримали усі депутати крайового парламенту Височини та члени сталої конференції.

«Тож попереду у нас усіх багато роботи», - резюмував Володимир Чубірко.
Делегацію Закарпатської обласної ради до Височини склали депутати різних фракцій, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, який планує укласти партнерський договір з мером міста Їглава. Доєднався і тимчасово повірений у справах України в Чеській Республіці Віталій Усатий.
У ході офіційних зустрічей гетьман Височини Вітзеслав Шрек підтвердив подальшу беззаперечну підтримку України.
Протягом 2022-го очолюваний ним уряд, депутати, працівники екстренних служб, підприємці і просто небайдужі громадяни відправили на Закарпаття 12 гумконвоїв.
У краї Височина з часу повномасштабної війни фіційно зареєстровано 17 тис. біженців. Всього Чехія прийняла 480 тис. наших співвітчизників.
Депутати облради подякували чеським колегам за підтримку.
Також сьогодні делегація відвідала Український Центр в Їглаві і містечку Гумполец та поспілкувалися з людьми, які там проживають. Українці отримують фінансову і медичну допомогу від Чехії, працевлаштовуються, але мріють швидше повернутися додому.
«Кожен на своєму місці робимо все, щоб наблизити цю можливість. Разом переможемо», - сказав Володимир Чубірко.
Пресслужба Закарпатської обласної ради
Категорія : Економика


Залишити Коментар