На Рахівщині педагогічним працівникам не виплатили всю зарплатню

лютого 24 / 2023
Під час проведення тринадцятої сесії депутат Рахівської районної ради Оксана Іванівна Севч проінформувала присутніх про ситуацію, яка склалася у зв'язку із скасуванням певних виплат педагогічнм працівникам району з коштів освітньої субвенції на 2023 рік. З'ясовано, що у різних територіальних громадах виплати (або їх скасування) відбуваються по різному. Йдеться про доплату за класне керівництво, перевірку зошитів тощо.

В ході обговорення даного питання запропоновано створити орган при районній раді, який представляв би інтереси всіх освітян району, наприклад - Раду освітян району.

Щодо джерел фінансування, то голова Богданської сільської ради Мільчевич С.А. повідомив, що територіальні громади можуть дофінансовувати виплати освітянам та іншим працівникам із відповідних бюджетів територіальних громад, якщо є кошти.

Наразі найскладніша ситкація склалася у Рахівській громаді. Депутати дійшли згоди щодо необхідності створення Ради освітян району, позаяк деякі освітні заклади не мають навіть профспілкової організації, яка б відстоювала їхні інтереси.
Категорія : Економика


Залишити Коментар