Закарпаття розробило регіональний план підтримки ВПО на 2023 рік

січня 26 / 2023
✔️ Закарпаття розробило регіональний план підтримки ВПО на 2023 рік

☝️ Комплексна допомога вимушеним переселенцям в області цьогоріч продовжиться та вийде на новий рівень. Це передбачає регіональний план реагування на забезпечення потреб життєдіяльності ВПО на 2023 рік, який сьогодні презентував Петро Добромільський - заступник голови Закарпатської ОДА під час форуму «Життя з "нуля": як допомагають переселенцям на Закарпатті» в Ужгороді.

За словами Петра Добромільського, план містить програму дій для всебічної підтримки вимушених переселенців, зокрема у сферах освіти, медицини, соціального та психологічного супроводу, працевлаштування тощо. Його реалізовуватиме Закарпатська ОВА спільно з територіальними громадами краю, міжнародними партнерами, благодійними організаціями та волонтерами.

💬 «Важливо максимально об’єднати зусилля й допомогти постраждалим від війни українцям адаптуватися та інтегруватися в життя нашого регіону. Особлива турбота про вразливі категорії населення: дітей, багатодітних родин, людей старшого віку, осіб з інвалідністю та інших», – зазначив заступник голови ОВА.

Під час форуму відбулися й панельні дискусії щодо працевлаштування вимушено переміщених осіб, надання соціально-психологічної підтримки, релокації бізнесу, розвитку ІТ-сфери в регіоні та інших.

🤝 Соціально-економічний форум «Життя з "нуля": як допомагають переселенцям на Закарпатті» відбувся в межах програми «Єднання заради дії». Проєкт впроваджує IREX в Україні разом із благодійним фондом «Stabilization Support Services» за підтримки Державного департаменту США.
Категорія : Економика


Залишити Коментар