В Закарпатську область вдалося евакуювати 278 підприємств, які беруть участь у програмі релокації

червня 03 / 2022

Загалом, понад 600 підприємств вже завершили процес релокації

В Україні більше 45% всіх компаній завершили процес релокації. З них 218 вже працюють, а 60 переїжджають або облаштовуються на новому місці. Переважно це компанії з Київщини, Донеччини та Харківщини.



- Найбільше в Закарпаття переїхало представників ІТ-сфери – 49%. Серед інших 23,9% – підприємства переробної промисловості, 23,8% – сфера послуг, зокрема і торговельних, 3,2% – сфера будівництва.



- Основними видами діяльності релокованих підприємств переробної промисловості є виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування (21,2%), одягу (16,7%), машин і устаткування (16,7%), меблів (7,8%), комп'ютерів, електронної та оптичної продукції (6,1%), оброблення деревини та виробів з деревини, крім меблів (6,1%), виробництво харчових продуктів (6,1%), поліграфічна діяльність (6,1%), виробництво електричного устаткування (4,5%), іншої продукції (4,5%), виробництво основних фармацевтичних продуктів і препаратів (3,0%).



- В області вже перереєстровано 62,9% всіх релокованих підприємств (175 суб’єктів господарювання), з них 136 – представники ІТ-спільноти)



- Кошти від ведення релокованого бізнесу надходитимуть до бюджету регіону та громад, а це матиме позитивний вплив на економіку



- Місцева влада розробляє механізми релокації компаній на Закарпаття у рекордні терміни та за максимально спрощеними процедурами. Оскільки евакуйований бізнес перевіз частину своїх працівників, підприємства шукають фахівців серед місцевого населення.



Для участі у програмі необхідно зареєструватись на платформі цифрової взаємодії, яка доступна за посиланням https://auction.e-tender.ua/#/register

Джерело
Категорія : Економика


Залишити Коментар