Економика
1 263 Переглядів
0 Рейтинг
Список магазинів, де на касі можна зняти гроші з картки та які суми видають
березня
11
/ 2022
В Україні банкомати активно поповнюються готівкою, а самі відділення банків працюють. Звісно, мова не йде про місця активних бойових дій. Тобто там, де є загроза життю персоналу, фінустанови не працюють. Навіть якщо в найближчому банкоматі скінчились гривні, кошти можна отримати в касі супермаркетів, на пошті та деяких АЗС.
Щоб зняти готівку в магазинах, потрібно оплатити обраний товар карткою, ввести пін-код і попросити касира зняти з неї суму.
"Можливість видавати готівку із кас торговельних підприємств була і раніше. Але зараз, під час війни, вона може врятувати чиєсь життя. Як інкасаторам та банківським працівникам, так і громадянам. Крім того, це дає впевненість у вільному доступі до власних коштів практично в будь-який момент, що також дуже важливо під час воєнних дій", ‒ пояснив заступник Голови НБУ Олексій Шабан.
Різні мережі встановили свої ліміти для видачі готівки:
"АТБ" (до 6000 гривень);
"Сільпо" (до 6000 гривень);
"Фора" (до 6000 гривень);
FOZZY (до 6000 гривень);
ЛотОК (до 6000 гривень);
Thrash! (до 6000 гривень);
"Точка" (до 6000 гривень);
VARUS (до 6000 гривень);
NOVUS (до 500 гривень);
ROSHEN (до 500 гривень).
Крім того, отримати готівку можна у відділенні "Нової пошти". Для цього потрібно пред’явити документ, що підтверджує особу. Касир зніме з картки готівку і видасть їх. Комісія становить 2% від суми плюс 20 гривень.
Зняти готівку можна і на окремих АЗС, зокрема на ОККО (6000 грн); Укрнафта (до 5 000 грн); БРСМ-Нафта (до 500 грн); Мережа АЗК "WOG" (6000 грн).
Чому це важливо? Власнику картки не потрібно шукати банкомат, наражаючись на небезпеку. Підприємству не потрібно думати про те, як здійснити інкасацію готівки у воєнний час. В умовах війни інкасація – складний та ризикований процес. Банки поповнюють банкомати, але це займає час та пов’язано з ризиками для їхніх працівників.
Категорія : Економика
Схожі Новини
-
березня 11 / 2022