Цього року для задоволення потреб осіб з інвалідністю на Закарпатті з держбюджету планують виділити 40 млн грн

липня 23 / 2021З1 червня в Україні змінився алгоритм розподілу та забезпечення населення технічними засобами реабілітації. Про це сьогодні йшлося на брифінгу в Закарпатській ОДА.

Заступник голови облдержадміністрації Петро Добромільський повідомив, що в області здійснюють комплекс заходів щодо соціального захисту населення, зокрема й осіб з інвалідністю.

«Цього року на Закарпатську область передбачене фінансування у розмірі 40 млн гривень для задоволення потреб осіб з інвалідністю», – зауважив Петро Добромільський.

Директор Фонду соціального захисту інвалідів у Закарпатській області Андрій Воробець зазначив, що наразі на обліку територіального відділення Фонду для забезпечення засобами реабілітації перебуває близько 9 тис. осіб з інвалідністю.

Згідно з оновленим алгоритмом розподілу та забезпечення населення Закарпатської області технічними засобами реабілітації заявник звертається до ЦНАПу, до соцпрацівника ТГ або до органів соціального захисту населення. Звернення передають до Закарпатського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, далі – до підприємства-виробника технічного засобу реабілітації, яке обирає сам заявник.

За словами Андрія Воробця, з 1 червня 2021 року відділення Фонду видало 539 направлень на забезпечення засобами реабілітації.

У брифінгу також взяв участь помічник заступника голови Закарпатської ОДА з напрямку соціальної роботи та роботи з людьми з обмеженими можливостями Іван Чоповдя.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар