Розпочався ремонт дороги Синевир – Колочава – Буштино

липня 06 / 2021
Стартував капітальний ремонт одного з найпроблемніших шляхів області – на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 070603 Синевир – Колочава – Буштино. Для її відновлення Закарпаття отримало інфраструктурну субвенцію з Державного бюджету. Про це повідомив перший заступник голови ОДА Мирослав Білецький.Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області уклала договір із підрядником майже на 75 млн грн.

Торік на цій ділянці вдалося відновити понад 3 км дорожнього полотна від с. Синевир до с. Негровець.

«У 2021 році за рахунок коштів Дорожнього фонду завершиться ремонт ще майже 12 км автошляху, що дозволить здати об’єкт в експлуатацію в повному об’ємі.

У межах капітального ремонту підрядник зробить фрезерування покриття, влаштує систему водовідведення, вирівнюючий шар та шар покриття із дрібнозернистого асфальтобетону.

Крім того, на маршруті відремонтують покриття на 8 мостах, зроблять гідроізоляцію, перильне та бар’єрне огородження, влаштують заїзд для транспорту на автобусних зупинках та підпірні стінки з габіонних ящиків для укріплення схилів гір», - зазначив Мирослав Білецький.

Задля забезпечення безпеки дорожнього руху зроблять горизонтальну розмітку, встановлять/замінять дорожні знаки та металеве бар’єрне огородження.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар