Закарпатці у листопаді витратили на нові автомобілі 2,5 млн доларів

грудня 24 / 2020
Впродовж листопада в Ужгороді та Закарпатській області придбали 100 нових автомобілів на загальну суму 2,5 млн доларів США.

Toyota стала найпопулярнішою маркою у регіоні. Минулого місяця на Закарпатті придбали 18 таких автомобілів. Також був попит на Kia, Renault і Ravon. Частка цих чотирьох брендів склала 57% від загальної кількості продажів у регіоні, – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.
Серед моделей лідерство по кількості продажів отримав седан Ravon R4. Крім нього минулого місяця часто реєстрували Kia Sportage і Toyota RAV4.

У листопаді на Закарпатті зареєстрували 65 кросоверів, що складає 65% від загального обсягу авторинку регіону.Частка машин з дизельними моторами склала 24%. Автомобілі вартістю понад 35 тис. доларів США без врахування вартості додаткового обладнання склали 15% від усіх зареєстрованих машин.

Загалом в Україні впродовж листопада зареєстрували 7,1 тис. нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку цих авто склала 220 млн доларів США. Найдорожчими авто, які купували українці у листопаді, стали: 1 Rolls-Royce Cullinan (475 тис. доларів), 1 Rolls-Royce Wraith (450 тис. доларів), 2 Aston Martin DBX (кожен вартістю від 250 тис. доларів) і 2 Bentley Continental GT (по 300 тис. доларів за авто).

Нагадаємо, у жовтнів Ужгороді та Закарпатській області зареєстрували 125 нових автомобілів. Тоді сума витрат на покупку нових авто становила 3,6 млндоларів США.
Категорія : Економика


Залишити Коментар