З початку року закарпатці витратили на нові авто 24 млн доларів

жовтня 21 / 2020
З початку року закарпатці витратили на нові авто 24 млн доларів
Впродовж січня-вересня поточного року в Ужгороді та Закарпатській області придбали 820 нових автомобілів на загальну суму24 млн доларів США.
Серед брендів на Закарпатті найчастіше купували Renault. За 9 місяців зареєстрували 180 авто цього бренду. Також закарпатці часто обирали Toyota (120 авто) і Skoda (95 авто), – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.
Найпопулярнішою моделлю був кросовер RenaultDuster. Крім нього у регіоні часто реєстрували Kia Sportageі Toyota RAV4.

З січня по вересень зареєстрували понад 600 кросоверів, що складає 75% від загального обсягу авторинку регіону.Частка машин з дизельними силовими агрегатами склала 33%. Щодо цінових сегментів, то 22% – автомобілі вартістю понад 35 тис. доларів США без врахування вартості додаткового обладнання.
Загалом в Україні за вказаний період придбали майже 60 тис. нових автомобілів на загальну суму 1,8 млрд доларів США. Найбільше автомобілів зареєстрували у липні, коли українці придбали понад 8 тис. авто. Найважчим місяцем для автодилерів був квітень. Через карантинні обмеження в Україні в цей місяць зареєстрували лише 3,7 тис. нових автомобілів.
Нагадаємо, у першому півріччі в Ужгородіу та області придбали 520 нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку цих авто тоді склала 14 млн доларів США.
Категорія : Економика


Залишити Коментар