Понад 17 600 закарпатців отримали фінансову допомогу по частковому безробіттю у період карантину

жовтня 07 / 2020
Запроваджений Урядом механізм підтримки великих підприємств, малого та середнього бізнесу, спрямований на допомогу підприємцям та збереження якомога більше робочих місць – діє.

Тим, хто змушений був зупинити чи скоротити роботу, надавалась допомога по частковому безробіттю. Так, станом на 5 жовтня Закарпатською обласною службою зайнятості опрацьовано 10444 пакетів документів від підприємців, з яких 9202 від фізичних осіб - підприємців, що дало право 17629 особам отримати належну їм допомогу по частковому безробіттю на період карантину. Загальна сума допомоги склала 120,9 млн. гривень.

Допомога встановлюється за кожну годину, на яку працівникові було скорочено тривалість робочого часу, із розрахунку двох третин тарифної сітки або окладу. Сума допомоги не оподатковується і надається на період зупинення чи скорочення діяльності і впродовж 30 календарних днів після завершення карантину. Звернутись за такою допомогою до служби зайнятості можна протягом 90 календарних днів з дня зупинення діяльності через карантин.

Закарпатський обласний центр зайнятості
Категорія : Економика


Залишити Коментар