Берегівський лісгосп відшкодував збитки державі

серпня 03 / 2020
Берегівський лісгосп відшкодував збитки державі
Державне підприємство «Берегівське ЛГ» відшкодувало збитки, заподіяні лісовим ресурсам внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства на суму 136582 гривні.
Як повідомлялось раніше, спеціалісти Державної екологічної інспекції у Закарпатській області за дорученням Прем’єр-міністра України провели позаплановий захід державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства в державному підприємстві «Берегівський лісгосп».
Тоді в ході перевірки були виявлені численні порушення, це і незаконні рубки дерев, і пошкодження дерев до ступеня припинення та неприпинення росту, і пошкодження підросту та інші. Зокрема, було і зафіксовано призначення рубки небезпечних дерев, яка не передбачена чинним законодавством України. За результатами позапланового заходу державного нагляду (контролю) до адміністративної відповідальності Інспекцією притягнуто 20 посадових осіб Відповідно до затверджених такс було проведено розрахунок та пред’явлено претензію ДП «Берегівське ЛГ» для добровільного відшкодування збитків.
Категорія : Економика


Залишити Коментар