Як слова і думки впливають на наше життя. Думайте, що говорите!

жовтня 10 / 2021

Коли у тебе в житті щось відбувається, спробуй одну практику — не говори про це нікому, коли аж до болю свербить розповісти. Щось трапляється — збережи це в собі, тоді ти збережеш всередині себе силу і потенціал цієї події.

Так само коли хтось намагається втягнути тебе в свої розповіді — зберігай спокій і стеж за своїми емоціями, не дозволяй їм керувати тобою і залучатися до чужих емоцій. Це помітять навіть навколишні — в якому ореолі сили і загадковості ти почнеш перебувати, а насправді ти просто зберіг себе.
Слова і думки впливають на наше життя. ДНК сприймає людську мову
Вчені прийшли до приголомшливого висновку: ДНК сприймає людську мову. Її «вуха» прямо-таки пристосовані до уловлювання звукових коливань.
Пушкін колись писав своїй дружині: «Не забруднюй душу читанням французьких романів». Наш сучасник хіба що посміхнеться з наказу генія, а даремно. Молекули спадковості отримують і акустичну, і світлову інформацію: мовчазне читання доходить до клітинних ядер по електромагнітних каналах. Один текст оздоровлює спадковість, а інший її травмує.

Молитовні слова пробуджують резервні можливості генетичного апарату. Прокляття руйнує хвильові програми, а значить, порушує нормальний розвиток організму.

П. Горяєв вважає, що за допомогою словесних думок-форм людина творить свій генетичний апарат.
Наприклад, дитина, яка взяла від батьків певну програму, починає бешкетувати, лихословити. Тим самим, вона руйнує себе і своє середовище — як соціальне, так і психологічне. І котиться ця «снігова куля» з покоління в покоління.

Так що генетичному апарату зовсім небайдуже, про що ми думаємо, говоримо, які книги читаємо. Все карбується у хвильових генах, тобто хвильова генетична програма, яка змінює в ту чи іншу сторону спадковість і програму кожної клітини. Так, слово може викликати рак, а може вилікувати людину. Причому ДНК не розбирає, спілкуєтеся ви з живою людиною або з героєм телевізійного серіалу.

Як слова і думки впливають на наше життя.
Чи замислювалися ви колись про те, що слова і думки впливають на наше життя?

Насправді вони не просто впливають, вони формують нашу реальність! І від того, що ви говорите залежить яке ваше життя! Якщо ви бачили фільм про воду «Велика таємниця води», то напевно згадаєте, що вода здатна сприймати, зберігати і передавати інформацію навіть таку тонку, як людська думка, емоція, не кажучи вже про слова.
Під їх впливом змінюється вся структура води, її молекула, а оскільки ми самі складаємося з води, то відповідно людина може сама впливати словом і думкою на своє здоров’я і тіло. Подивімось на найпоширеніші фрази в нашому житті, і як підсумок, що ми отримуємо. Тож почнемо!

Говорячи — «нічого собі!» — як ви думаєте, чи багато ви для себе отримаєте? Звичайно, ні! Відразу згадуйте, чи були у вас такі випадки, коли вам щось не діставалося? Всім дісталося, а вам ні. Ця ситуація, відповідь всесвіту на фразу — «нічого собі!»

Згадайте, як часто ви говорите, — «я взагалі нічого не чую (не бачу, не відчуваю і т.д.) !!!» Як ви думаєте, що привернуть ці слова у ваше життя? — Звичайно хвороби очей, вух, носа.
Говорячи і думаючи — «Я товста» — ви отримуєте плюсом зайві кілограми.
Говорячи — «я худну» — ви купуєте хвороби і починаєте почувати себе гірше, бо слово «худну», від слова «худ». Замініть цю фразу на — «Я струнка» — і тоді ця думкоформа почне позитивно впливати на вас.
Говорячи «У мене немає грошей», ви відповідно ніколи не будете в фінансовому достатку. Дуже допомагає залучати фінанси фраза — «До мене легко і часто приходять гроші!» І як тільки ви не будете перешкоджати своїми негативними думками процесу здійснення заявленого, так ви відразу відчуєте, як легко для вас відкриваються нові можливості приходу грошей в ваш гаманець!

Говорячи у відповідь на подяку — «на здоров’я!» — ви віддаєте своє здоров’я!!! Тим самим пропонуючи іншому — на, візьми моє здоров’я! Заміна цих слів є — дуже приємна і душевна фраза. Коли говорять «дякую», відповідайте — «ВО БЛАГО».
Слова «У мене начебто нічого немає» — програмують на відсутність чогось в вашому Роді!

Говорячи «мені потрібно», «мені треба» — ви проживаєте життя з потреби і під впливом обставин, тим самим позбавляючи себе можливості бути господарем свого життя. Ці слова добре б замінити на «я вибираю».
Говорячи дитині «ти дурень» — вона буде у вас погано вчиться. Тому, як ви самі створили її НЕ розсудливим!

Говорячи близькій людині — «очі б мої тебе не бачили», «ти дістав мене», «відчепися від мене», «зникни з мого життя» — ви програмуєте розрив відносин з цією людиною.

Не дивуйтеся, якщо чоловік ваш, або дитина потім піде з сім’ї, або чого ще гірше з життя. Але саме так працює закон Всесвіту. Що ви просите, то вам і приходить!

Те саме це, в ту ж секунду і сталося. Адже це не випадково!

Говорячи дитині «Ти впадеш», «Там ноги переламаєш, шию звернеш!» То, будь ласка, не дивуйтеся, якщо з вашою дитиною станеться саме це! Ви самі, знову ж створили сценарій життя своїй дитині. Згадайте, як часто ви говорите, — «я ж тобі казала, що буде саме так», — це саме той випадок, коли ви самі залучили негативну ситуацію в життя вашого близького, а значить і у своє.
Говорячи про чоловіків «всі чоловіки … немає жодного нормального!» — так воно і виходить, що кожний наступний у вашому житті чоловік, буде вам приносити лише одні страждання та гніву.
Говорячи людині — «я тебе не переварюю!» — ви отримуєте проблеми зі шлунково-кишковим трактом.

«Ти у мене на шиї сидиш!» — отримуєте остеохондроз.

«Серце кров’ю обливається», «У мене ледь серце не зупинилося» — вважай, що замовили в небесній канцелярії хвороби з серцем.

Щоб не сталося поганого, дуже важливо не думати про це, і вже тим більше не вимовляти негативну інформацію. Недарма ж існує приказка — «Сказано — зроблено!» Тобто, сказавши, ви вже це майже здійснили.

Ви запустили програму виконання! Але не все так погано, точно так само працюють і хороші слова і думки. Створюючи і випускаючи на свободу позитивну думку, ви в результаті отримуєте позитив в житті, як добрих людей і приємних подій
І ще одна важлива інформація — лаючи людину, засилаючи на неї прокляття, називаючи її образливими словами і фразами, тим самим ви впливаєте не лише на її біополе, але і на своє!
Ви руйнуєте свою тонку енергію і накликаєте те ж саме прокляття на себе і своїх дітей! Перш ніж висловитися міцно на адресу когось, дуже варто задуматися, а чи варто! Може краще стриматися! А свої емоції випустити в крику в лісі, тим самим знявши напругу з себе і отримавши масу приємних відчуттів у всьому тілі.

Замінюючи негативні думки і слова на позитивні, ви створюєте навколо себе простір любові і позитиву і в цьому випадку, все негативне буде обходити вас стороною.

А вимовляючи слова «Я люблю» і «Дякую» ви міняєте і впливаєте на весь світ.
Давайте якомога частіше дарувати посмішку, любов, вдячність і прощення створюючи чисті енергії світла в нашому Всесвіті.

Негативних слів, які впливають на наш життєвий сценарій дуже багато, але тепер я думаю, ви і самі зможете їх відстежити у своїй промові і не дозволите їм взяти верх над вашим життям! Повірте, тільки лише змінивши мислення і мову, ви кардинально з «невдалого» зможете змінити своє життя на щасливе і радісне.

Поділися цією цікавою статтею з друзями, нехай вони теж будуть в курсі!

Джерело: otozh.com.ua
Категорія : Різне


Залишити Коментар