Чому жінки йдуть від чоловіків, навіть якщо продовжують їх кохати

вересня 06 / 2020
Чому жінки йдуть від чоловіків, навіть якщо продовжують їх кохати
Жінки йдуть від чоловіків з багатьох причин, але про одну з них хотілося б розповісти найбільше – жінки йдуть, тому що їх чоловіка немає поруч. Не в повній мірі. Не так, як їм би того хотілося. Замість того, щоб хоча б зрідка побути разом з ними, ці чоловіки працюють, грають в футбол, сидять за комп’ютером, дивляться телевізор, цілі вихідні пропадають на рибалці… Список їх занять довгий.

І найобразливіше те, що в більшості випадків ці чоловіки зовсім непогані. Вони гарні батьки. Вони забезпечують сім’ю. Вони ввічливі і доброзичливі. Є лише одне «але»… Вони сприймають свою дружину як належне. Вони вважають, що вона «нікуди не дінеться».

Ваша дружина – не ваша власність. Вийшовши за вас, вона не вручила вам контракт на свою душу. Вона може бути вашою, але ви повинні це заслужити.

Чоловіки… зрозумійте одне: я не намагаюся засуджувати, і вже тим більше не кажу, що я вище за все це. Просто, як фахівець, я розповідаю вам про те, що я бачу. Ви маєте повне право злитися, ображатися або не вірити мені, але це ніяк не вплине на той факт, що ваша дружина – не ваша власність. Це не безкоштовна кухарка, покоївка і домогосподарка, яка витерпить будь-яку зневагу і ніколи від вас не піде. У вас немає контракту на її душу. Так, вона може обдарувати вас нею, але ви повинні це заслужити. День за днем.

Ви повинні завойовувати її кожен день так, ніби робите це вперше – завойовувати насамперед своєю присутністю і увагою. Своєю любов’ю, спрямованою на неї. Їй хочеться відчувати, що ви пам’ятаєте про неї навіть тоді, коли у вас повний завал на роботі, і що ви поспішаєте додому не тільки тому, що там нагодують, а тому, що там вас чекає вона.Їй хочеться знати, що вона може звернутися до вас з будь-якою проблемою, і ви не будете відмахуватися тому, що «занадто втомилися», а уважно вислухаєте її. Вислухаєте, а не будете кивати з відсутнім виглядом, повторюючи «Так, люба». Не будете заспокоювати, переконуючи в тому, що вона занадто емоційна. І вже точно не будете грати «адвоката диявола».

Вона хоче відчувати вашу любов, в тому числі, і в ліжку. Їй мало млявого інтиму перед сном на швидку руку. Вона хоче відчувати вашу любов і пристрасть. А чи відчуваєте ви їх самі? Чи можете їх продемонструвати? І не тільки вашу пристрасть в ліжку – ні, я говорю про любов до життя. Чи є вона у вас? Якщо є, то це найпривабливіша риса, і за нею зовсім не видна ваша сивувата голова і пивний животик. А якщо пристрасті більше немає, то в чому причина? Куди вона поділася? Дізнайтеся це. Знайдіть її. Якщо ви цього не зробите, то ваш час у стосунках з вашою жінкою взятий в кредит, але рано чи пізно вам доведеться платити за рахунками.Придивіться до того, як ви її слухаєте. Чи не відволікається ваш розум по дрібницях, коли поруч знаходиться найважливіша жінка у вашому житті? Коли дивитеся на її, наскільки глибоко ви її бачите? Погляньте на неї знову і постарайтеся побачити глибше і повніше. Піймайте її погляд і утримуйте якомога довше – куди довше, ніж ви робите це зазвичай. І якщо вона запитає у вас, що ви робите, скажіть ось що: «Я хочу зазирнути в твою душу. Я хочу побачити тебе глибше, ніж будь-коли. Хочу дізнатися тебе по-справжньому. Навіть зараз, після стількох років разом, кожен день я все ще впізнаю тебе по-новому, і кожен раз заново в тебе закохуюся». Але говоріть це лише в тому випадку, якщо в глибині душі знаєте, що це правда.


Доторкніться до неї, намагаючись вкласти в цей доторк всі свої почуття і уваги. Перш, ніж ваша рука доторкнеться до її шкіри, зверніть увагу на те, що ви відчуваєте. Постарайтеся відчути всі нюанси дотику. Що відбувається у вашому тілі? Що відчуваєте, торкаючись вашої жінки? Помічайте все, навіть найтонші емоції та відчуття (те, що ви робите, іноді називають практикою усвідомленості, і вона може бути застосовна і до багато чого іншого). І, роблячи це, говоріть дружині про те, що відчуваєте – мить за миттю.

Постарайтеся хоча б по п’ять хвилин в день приділяти повну увагу жінці, яка колись стала супутницею вашого життя – яким би завантаженим не був ваш день.

Але ви ж дорослий чоловік. Ви шалено зайняті. У вас завал на роботі, горить проєкт, і якщо не здасте його в термін, начальник з вас три шкури спустить. У вас просто немає часу на все це, і взагалі, вам потрібно годувати сім’ю. Припустимо, що все це так, і прямо зараз ви просто не можете приділити дружині цілий вечір. Але… як щодо п’яти хвилин? Всього п’яти хвилин в день? Вже на це-то ви, сподіваюся, готові піти?

Я не кажу про вишукану спільну вечерю або тепле романтичне побачення (хоча намагайтеся хоча б зрідка знаходити час і на них – повірте, це піде стосункам лише на користь). Я говорю про ту обіцянку, яку ви повинні дати собі – обіцянку приділяти хоча б по п’ять хвилин в день на увагу жінці, яка колись стала супутницею вашого життя. Обіцянку бути в ці п’ять хвилин повністю відкритими – дивитися на неї і слухати, не засуджуючи і не дратуючись.

Чи готові ви піти на це? Якщо так, то я ставлю на що завгодно – як тільки ви «розпробуєте» ті відчуття, які це приносить, ви вже не захочете зупинятися. І п’яти хвилин вам буде безумовно мало.

І дещо ще: описана вище гендерна динаміка зовсім не одностороння. Все це може ставитися як до чоловіків, так і до жінок.
Категорія : Різне


Залишити Коментар