Заробітчанам, які прямують на роботу до Європи, дозволяється в'їжджати на територію Угорщини лише протягом 4 годин

квітня 23 / 2020
Заробітчанам, які прямують на роботу до Європи, дозволяється в'їжджати на територію Угорщини лише протягом 4 годин
При цьому особа, яка прямує лише до Угорщини, не зможе залишати місце самоізоляції, вказане за адресою, протягом 14 днів. Правоохоронці можуть перевіряти це кілька разів на день. Порушників буде притягнуто до відповідальності.

Українським, румунським та сербським працівникам, які прямують до країн Західної Європи, дозволяється в'їжджати на територію Угорщини лише протягом встановленого часу.

Представник оперативної групи боротьби з коронавірусом Роберт Кіш заявив, що у гостьових працівників є чотири години, щоб в'їхати в країну через три КПП - в Роске, Нодьлок чи Загонь.

Раніше Угорщина повідомила про часові обмеження для перетину кордону: в’їзд з України до Угорщини, запланований на період після 20 квітня 2020 року, може відбуватися з 16:00 до 20:00.

В’їзд на територію Угорщини дозволяється лише на автомобілі чи мікроавтобусі, придатному для перевезення максимум 9 осіб. На цих транспортних засобах наліплюють жовті попереджувальні знаки. Їхати до пункту призначення тільки за визначеним транзитним маршрутом та в транспортному засобі, на якому відбувся перетин кордону.

Гостям, які в'їжджають на територію Угорщини, надається письмова інформація про встановлені часові інтервали, а також усні пояснення.

"Нова система контролю прикордонного руху слугуватиме для того, щоб гостьові працівники, які прямують до Західної Європи, залишали країну в найкоротші терміни", - зазначив Роберт Кіш.
Категорія : Різне


Залишити Коментар