В Ужгороді відкрили фотовиставку «Два століття – одна війна»

червня 22 / 2024


«Два століття – одна війна». Виставку, що об’єднує фотографії із двох воєн – Другої світової та російсько-української, яка триває зараз, розгорнули нині на площі Театральній в Ужгороді.
Світлини розповідають про боротьбу українців з російським імперіалізмом протягом останніх двох століть. Переглянути їх можна до 17:00. Символічно, що відкрили експозицію сьогодні, у День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни, який відзначається щорічно 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця.
Цикл виставок стартував ще у 2017 році. Частина робіт вже мандрувала містами України та зарубіжжя. На стендах – фото та матеріали часів Української Повстанської Армії та поруч документальні світлини із російсько-української війни. Кордон цих двох фотографій розділяє колючий дріт, який у моменті з’єднання обривається. Це той колючий дріт, у який нас радянська влада закривала дуже багато років, зазначали організатори. І та війна, яка зараз відбувається, може стати перемогою над тим російським імперіалізмом, який триває на нашій території вже багато років.
Організатори виставки: ГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес» у партнерстві з Романом і Мирославою Тарабій та за підтримки Закарпатської ОВА, Ужгородської міської ради, Мукачівської РВА, Мукачівської районної ради, Мукачівської міської ради.
Категорія : Культура


Залишити Коментар