Коляда дітей з поліцією: для наймолодших правоохоронці організували цікаве та веселе святкування Різдва

січня 07 / 2022
Поліція Закарпаття влаштувала для дітей області справжнє, традиційне Різдво з давніми українськими традиціями, вертепами та організувала чимало подарунків в рамках акції «Колядуємо усі, і дорослі, і малі».

Поліція Закарпаття спільно з територіальними громадами та місцевою владою організували для дітей справжні різдвяні розваги. Акція «Колядуємо усі, і дорослі, і малі» розпочалася по всій Україні та триватиме впродовж всього святкового періоду.

Діти, спільно з народними колективами, виконують колядки, перевдягаються в казкових героїв у вертепах. Для того, щоб принести радість і щастя найменшим закарпатцям, працюють ювенали, дільничні, офіцери громади та спеціалісти груп реагування патрульної поліції краю. У всіх лише одне завдання – зробити діток щасливішими, показати справжні українські традиції та, користуючись нагодою, поспілкуватися з ними.

«Дарувати радість діткам в новорічно-різдвяний період – дуже важливо. Наше головне завдання берегти дитячі мрії, пояснювати найменшим, що їх бажання, зацікавлення, їх думки – важливі. Поліція Закарпаття щодня працює над тим, щоб найменші наші мешканці були захищеними та щасливими. А період казкових зимових канікул – це один із найкращих періодів для такої роботи», – розповідають закарпатські ювенали.
Такі різдвяні заходи триватимуть в області до кінця тижня. Поліцейські впевнені, що різдвяні свята – це той час, коли з дитячих облич не повинна зникати усмішка.Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Культура


Залишити Коментар