Як на Закарпатті відзначатимуть Всесвітній день туризму та День туризму в Україні

вересня 24 / 2021

27 вересня в Україні та у всьому світі відзначатимуть День туризму.

Як повідомляє заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, на Закарпатті з нагоди свята заходи проходитимуть протягом тижня.

«Для краян та гостей ми підготували низку подій, спрямованих на промоцію нашого краю, розкриття його особливостей та пошук нових ідей для подальшого розвитку туристичного напрямку», – наголосив заступник очільника області.

За його словами, в атріумі облдержадміністрації нагороджуватимуть найкращих фахівців туристичної галузі Закарпаття з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

У вівторок, 28 вересня, відбудеться конференція щодо розвитку сільського туризму на тему «Сільський туризм Закарпаття» (м. Ужгород, готель «Прага»).

Протягом 28 – 29 вересня для представників туристичних компаній, блогерів та ЗМІ проведуть інформаційно-пізнавальний тур місцями туристично-рекреаційної привабливості регіону.

У межах відзначення запланована й конференція туристичних ініціатив «Сталий туризм Українських Карпат» у с. Нижнє Солотвино Ужгородського району (29 – 30 вересня).

Також 30 вересня стартує дводенний туристичний форум «Розвиток туризму в громадах: інвестиції, нові проєкт, інструменти промоції».

«Впевнений, що такі заходи будуть корисними та цікавими для всіх. Ми завжди працюємо над підвищенням рівня привабливості нашого краю для закарпатців, гостей з інших областей та країн. Туристичний потенціал нашого краю важко переоцінити, тому продовжуємо його розвивати», – наголосив Ігор Шинкарюк.

Заходи відбудуться за підтримки управління туризму та курортів Закарпатської ОДА.
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар