В Ужгороді готуються до відзначення Дня міста

вересня 10 / 2021

Для відзначення Дня Ужгорода в місті вже 9 вересня почали облаштовувати сцену. Її розміщують на площі Поштовій. 11 вересня о 18 год там розпочнеться концерт. Про це повідомила начальниця управління у справах культури міськради Ольга Василиндра.

За її словами, цього року виступатимуть закарпатські гурти. Як повідомляє "Суспільне Закарпаття", головні заходи відбуватимуться з 10 до 12 вересня. 10 вересня на набережній Незалежні та площі Театральній влаштують майстер-класи та ігри для дітей.
"Наступний день – це субота – розпочинаємо спорт-активностями, які відбудуться біля третьої школи. Це будуть показові виступи з різних видів спорту. Для малечі на площі Театральній відбудеться вистава від театру ляльок. Також у всіх заходах буде брати участь і Симфонічний оркестр філармонії, і Закарпатський народний хор, з яким ми зустрінемося на духовному концерті, а також літургії в Горянській ротонді. Це буде у неділю о 10:30", — розповіла Ольга Василиндра.
Загалом на концертну програму до Дня міста, за словами Ольги Василиндри, витратять із міського бюджету понад 450 000 гривень.
Категорія : Культура


Залишити Коментар