На Хустщині на Трійцю влаштують масштабний етнофестиваль (ПРОГРАМА)

червня 08 / 2021
У неділю, 20 червня, усіх охочих запрошують у центр Колочави, до Культурно-мистецького центру (амфітеатру). Саме відкриття амфітеатру й стане ключовою подією фестивалю.На свято Трійці Колочава скликає гостей на молодіжний етнофестиваль “Верховинське літо”. Подія має на меті промоцію культурної та історичної спадщини Карпат (традицій, ремесел, звичаїв, музики, архітектури).Захід організовано у рамках проєкту «Світ Карпатських розет – заходи зі збереження унікальності культури Карпат», що реалізується за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.

Як повідомляє організатор свята – Колочавська сільська рада, у суботу ввечері, 19 червня, дійство відбуватиметься на горі Томиш. На пагорбі запалять велику ватру і на фоні гір, з дивовижним видом на село відбудеться вечірній концерт, де виступатимуть місцеві фольклорні колективи. Паралельно працюватимуть декілька локацій, на яких проходитимуть майстер-класи з гри на народних інструментах (трембіта, скосівка, сопілка, дримба), коломийки, проводитимуться старовинні місцеві ігри та розваги, фаєр шоу. Дрес-код свята – вишиванка.

У неділю, 20 червня, усіх охочих запрошують у центр Колочави, до Культурно-мистецького центру (амфітеатру). Саме відкриття амфітеатру й стане ключовою подією фестивалю.

Під час святкового концерту виступатимуть відомі фольклорні та хореографічні колективи, регі –гурт «Чаламада».
Головний гість свята - народний артист України Іван Попович.
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...Залишити Коментар