Урочистий концерт до 75-річчя Закарпатського народного хору

жовтня 11 / 2020

Урочистий концерт до 75-річчя Заслуженого академічного Закарпатського народного хору відбувся напередодні в Ужгороді в облмуздрамтеатрі . Перед початком концерту у фоє драмтеатру всі охочі могли переглянути ювілейну виставку з рідкісних матеріалів та архівних експонатів колективу.

Привітали Закарпатський народний хор зі славним ювілеєм голова облдержадміністрації Олексій Петров, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, інші поважні гості.

Богдан Євстафійович, зокрема, відмітив, що важко уявити свято в Ужгороді, на Закарпатті без Закарпатського народного хору, без окриляючих виступів талановитих артистів. Подякував керівниці та натхненниці хору Наталії Петій-Потапчук, усьому колективу за збереження та примноження самобутнього народного мистецтва нашої Срібної Землі, за те, що завдяки їм про культурні традиції нашої краю знають в усій Україні та за кордоном.

Грамотами Ужгородської міської ради нагородили артисток оркестру Ермілу Улман, Тімею Фабіан та Юліану Шрайнер, артиста хору Романа Мороза, артистів танцювальної групи Сергія Андруся та Ольгу Тисянчин, солісток – заслужену артистку України Яну Садварій та Вікторію Тимко.

У програмі ювілейного концерту – твори із "золотого" фонду, віночки закарпатських народних пісень – "Гей, на високій полонині", "Колишу, колишу", "Не рубай ліщину", "Бескидом ішла", "А у мої миленької", вокально-хореографічні композиції "Червена ружа", "Каріка, каріка", а також танці із репертуару колективу.

Емоції свята – на світлинах.
Категорія : Культура


Залишити Коментар