Студія сучасного танцю "Бліц" в Ужгороді відзначила яскравим концертом 30-ліття

вересня 20 / 2020

Ювілейний концерт Студії сучасного танцю “Бліц” із нагоди відзначення 30-річчя колективу відбувся напередодні ввечері в ужгородському амфітеатрі.

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв привітав танцівників з ювілеєм, подякував за натхненну працю, якою прославляють не лише наше місто, а й все Закарпаття та Україну на міжнародній арені. Подякував за злагоджену роботу з юними ужгородцями талановитим педагогам. Богдан Євстафійович передав керівниці колективу Олені Камінській грамоту Ужгородської міської ради, побажав успіху, нових досягнень.

Як зізнаються бліцівці, “30 років – це десятки концертів й сотні чемпіонатів, безліч постановок й кілометри тканин для костюмів, це безсонні ночі й творчі вечори, це побувати майже у всіх містах України, у більшості країн Європи, а також в Африці та Америці”.

Під час ювілейного концерту танцювальні постановки доповнював відеоряд, а номери чергували з кадрами-фрагментами фільму про життя Студії сучасного танцю. Про професію розповідали педагоги колективу, його вихованці. Обговорювали теми патріотизму, кохання, яке зароджувалося між учасниками “Бліцу”, тощо.

Нові та вже відомі постановки подарували глядачам весь спектр емоцій, вкотре підтвердили, що світ танцю є надзвичайно багатогранним, а за кожним номером – своя захоплююча історія.
Категорія : Культура


Залишити Коментар