Стартував проєкт “Промоція та збереження культурної спадщини в Кросно та Ужгороді”

серпня 25 / 2020
Стартував проєкт “Промоція та збереження культурної спадщини в Кросно та Ужгороді”

Конкурс "Дестинація Ужгород” в рамках проєкту “Промоція та збереження культурної спадщини в Кросно та Ужгороді”, який реалізують за програмою Транскордонного співробітництва Польща–Білорусь–Україна 2014–2020, стартував в обласному центрі Закарпаття.

Як ми вже повідомляли, творчий проєкт, партнерами якого є управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради та ГО «Закарпатська фільмкомісія», спрямований на залучення шкільної молоді до створення короткометражних промофільмів про Ужгород та його історію.

Координатор проєкту, голова «Закарпатської фільмкомісії» Олександр Мерявчик та координатор конкурсу В’ячеслав Єгоров сьогодні розповіли докладніше про “Дестинацію Ужгород” та етапи реалізації педагогам-організаторам, які згодом поінформують учнів шкіл міста.

Зазначалося, що для втілення задуму учневі достатньо хорошої ідеї та смартфона, вітається вміння працювати в кадрі, записувати стендапи.
Як повідомили організатори, прийом конкурсних робіт завершиться 15 жовтня, а вже 2 листопада планують оголосити імена переможців. Наступний етап – майстер-класи для переможців конкурсу, а відтак – навчальний тур в Україні та Польщі. Також серед призів – участь у міжнародних кіноконференціях у Кросно та Ужгороді.

Начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Ольга Василиндра висловила сподівання, що для учнів ужгородських загальноосвітніх навчальних закладів проєкт буде цікавим, і вони зможуть використати цю можливість для реалізації творчого потенціалу, спробувавши себе у сфері кіновиробництва (режисура, анімація, написання сценаріїв, робота із програмним забезпечення для відеомонтажу).
Кращі роботи стануть основою для промоційного фільму про Ужгород.
Категорія : Культура


Залишити Коментар