Прикордонники затримали на підʼїзді до кордону з Румунією переправників з клієнтами (відео)

квітня 22 / 2024



ПРИКОРДОННИКИ ЗАТРИМАЛИ НА ПІД’ЇЗДІ ДО КОРДОНУ З РУМУНІЄЮ ПЕРЕПРАВНИКІВ З КЛІЄНТАМИ

Групу осіб, які намагалися незаконно потрапити на територію Румунії, затримали на Закарпатті прикордонники відділу «Яблунівка» Мукачівського загону.

Інформацію про можливе порушення надали співробітники оперативно-розшукового відділу загону. У ході її реалізації, група реагування зупинила дві автівки, у яких перебували 6 осіб – четверо закарпатців та двоє жителів Київщини.

Прикордонники з’ясували, що двоє із затриманих жителів Закарпаття пообіцяли своїм клієнтам за 20 тисяч доларів США допомогти незаконно перетнути кордон горами. З цією метою ділки залучили у свою схему місцевого таксиста, який каже, що нічого не знав про злочинні наміри своїх пасажирів. Після опитування чоловіка відпустили.

ВІДЕО ТУТ ▶️

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0gSZs2iPpXrKEWoCNdgcRZy9Grdp1HquKitoZvzgLbyA51Gw1v56VWkbPVJAmHsPl&id=100069013156215

Прикордонники направили в Нацполіцію повідомлення щодо виявлення у діях переправників ознак злочину, передбаченого ч.3 ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України». Стосовно їхніх клієнтів складено протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар