На Закарпатті на хабарі викрили прикордонника

лютого 23 / 2024
НА ЗАКАРПАТТІ НА ХАБАРІ ВИКРИЛИ ПРИКОРДОННИКА

Військовослужбовця одного з підрозділів охорони кордону Мукачівського прикордонного загону викрили на сприянні у безперешкодному переміщенні територією України товарів без супроводжуючих документів.

Офіцери відділу внутрішньої і власної безпеки ДПСУ затримали офіцера під час отримання частини неправомірної вигоди у розмірі 500 доларів США.

Правоохоронці встановили, що за хабар розміром 1500 доларів прикордонник, користуючись службовим становищем, мав забезпечити пропуск через наявні контрольні пости автомобілів із вантажем бурштинових виробів без належного огляду та перевірки.

Хабарника затримали у місті Рахів спільно зі співробітниками Служби безпеки України, територіального управління ДБР, за процесуального керівництва Закарпатської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.

Військовослужбовця затримали в порядку ст. 208 КПК України. Йому оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.368 ККУ «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою».

Слідство триває.


Категорія : Кримінал


Залишити Коментар