На Закарпатті на хабарі викрили прикордонника

січня 11 / 2024

Військовослужбовця одного з підрозділів охорони кордону Чопського загону викрили на сприянні у безперешкодному переміщенні тютюнових виробів з України до Словаччини. Офіцери відділу внутрішньої і власної безпеки затримали інспектора під час отримання другої частини неправомірної вигоди у розмірі 1000 доларів США.

Правоохоронці встановили, що за хабар розміром 1500 доларів, 500 з яких він отримав попередньо, прикордонник мав інформувати контрабандистів щодо часу та місця розташування нарядів на ділянці відповідальності підрозділу. У момент відсутності останніх правопорушники планували переправляти сигарети через кордон за допомогою безпілотника.

спільно зі співробітниками Служби безпеки України, територіального управління ДБР, за процесуального керівництва Закарпатської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону. Військовослужбовця затримали в порядку ст. 208 КПК України. Йому оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.3 ст.368 ККУ "Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою". Тривають невідкладні слідчі дії.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар