На Закарпатті бригада швидкої врятувала чоловіка з сердечним приступом

грудня 10 / 2023
‼️Сьогодні зранку, о 8.11, на лінію 📲 «103» поступив дзвінок:
«Ужгород, вул. Капушанська, №…, чоловік 64 роки, погано із серцем». На виклик виїхала 🚑бригада № 107 (лікар Володимир САБОВ, фельдшер Антоніна ЛАВКАЙ, водій Михайло ГЕЦІ).
«За лічені хвилини були на місці і оглядали пацієнта. Вимірюємо тиск, визначаємо рівень цукру в крові, знімаємо кардіограму. Серцебиття – понад 250 (!!!)ударів за хвилину, на кардіограмі – шлунучкова тахікардія», - розповідає лікар Володимир САБОВ.
✅ Зі слів дружини пацієнта, він вже декілька років має проблеми із серцем – була тромбоемболія легеневої артерії. Бригада миттєво приймає рішення – медикаментозною кардіоверсією знижувати тахікардію. Інфузійно вводяться медикаменти, але частота серцевих скорочень не зменшується, загальний стан погіршується…
«В таких випадках проводиться 🫀⚡️електрична кардіоверсія в режимі синхронізаціії. Простою мовою - перезапущення серця за допомогою електричного розряду для відновлення серцевого ритму. Проводимо знеболення та седацію. Підключаємо дефібрілятор, обираємо режим синхронізації, відповідну напругу і здійснюємо розряд. Одразу ж після першого розряду серцевий ритм відновлено до 90 ударів за хвилину».
✅ Під постійним моніторингом та🚑 медичним супроводом пацієнта у стабільному стані бригада доправила до кардіореанімаційного відділення 🏥 Ужгородської ЦМКЛ.
🚑🧑‍⚕️ У молодого лікаря Володимира САБОВА, який працює на «швидкій» близько півроку, це перша електрична кардіоверсія. Медик зауважує, що такі випадки потребують чіткої командної роботи всієї бригади і вдячний інструкторам навчально-тренінгового центру ЗТЦЕМД за постійну можливість удосконалювати свої професійні навички. Адже навчання та відпрацювання на тренінгах реальних життєвих ситуацій дозволяють чітко та злагоджено всією бригадою надавати екстрену медичну допомогу у найскладніших випадках.
❤️"Дякую за науку та чудовий досвід нашим тренерам, за командну злагоджену роботу своїй відповідальній надійній бригаді і всім, хто забезпечує безперебійну роботу нашої служби!" - зауважив лікар Володимио САБОВ
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар