Закарпатець намагався пограбувати православну церкву але щось його зупинило

грудня 09 / 2023

Житель села Копашнево Хустського району шляхом розбиття скляної вставки на вхідних дверях проник до приміщення Нанківського Свято- Вознесенського храму, розташованого в селі Нанково Хустського району. Зібравши різного церковного краму на суму близько 185 тисяч гривень він на деякий час ймовірно заснув на «ковроші», що на другому поверсі храму так як був у стані важкого сп’яніння. Зранку до церкві прийшов священик разом «паламарем», які і виявили злодія біля якого ще валялася склянка вина.

На суді злодій заявив, що нічого не пригадує, а тільки згадує,як його вже знайшли в церкві так,як був у стані сп’яніння.

Хустський районний суд Закарпатської області звільнив підсудного з під стражі у залі суду та визначив йому винним у пред`явленому обвинуваченні у вчиненні кримінального правопорушення (злочину) передбаченого ч.3 ст.15, ч.4 ст.185 КК України та призначити йому покарання у вигляді п`яти років позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбування покарання з випробуванням, якщо він протягом іспитового строку, який суд визначає в три роки , не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов`язки.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар