Особу, яка намагалася перетнути кордон за підробленими документами, виявили вночі у пункті пропуску «Ужгород» на кордоні зі Словаччиною

листопада 17 / 2023
НА КОРДОНІ ЗІ СЛОВАЧЧИНОЮ ВИКРИЛИ СПРИТНИКА, ЯКИЙ НАМАГАВСЯ ВИЇХАТИ ЗА СФАЛЬШОВАНИМИ ДОКУМЕНТАМИ

Особу, яка намагалася перетнути кордон за підробленими документами, виявили сьогодні вночі у пункті пропуску «Ужгород» на кордоні зі Словаччиною.

Чоловік прямував на виїзд з України автобусом сполученням «Львів – Ліберец (Чехія)». На контроль разом з паспортом він пред’явив три свідоцтва про народження дітей, що мало б посвідчити його статус багатодітного батька та давало б дозвіл на виїзд за кордон у період дії воєнного стану.

Втім, під час перевірки документів прикордонний наряд виявив ознаки підробки двох свідоцтв. У ході опитування чоловік зізнався, що отримав фальшивки від третьої особи за грошову винагороду у розмірі 3000 доларів США.

Прикордонники відмовили правопорушникові у виїзді за кордон та викликали на місце події співробітників Нацполіції. Також вони направили на адресу Ужгородського райвідділу Нацполіції повідомлення про виявлення ознак правопорушення, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». За це законодавством України передбачена кримінальна відповідальність у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або ж обмеження волі на строк до двох років.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар