Хустянина оштрафували за завідомо неправдивий виклик екстреної медичної допомоги

листопада 14 / 2023

На 850 грн. оштрафували 43-річного хустянина Михайла С. за завідомо неправдивий виклик екстреної медичної допомоги.
✅ Вчора о 21.55 на лінію «103» надійшло повідомлення з м.Хуст:💬«Жінка впала у під’їзді, травмувала руку».
⏱Через 9 (!!!) хвилин 🚑бригада "екстренки" вже була на порозі квартири де перебула «пацієнтка». На місці з’ясувалося, що двоє осіб (чоловік та жінка) з ознаками алкогольного сп’яніння, влаштували сварку – голосно кричали, штовхалися. Фельдшер почала оглядати "пацієнтку", травм не виявила. Однак «травмована», вимагала негайної госпіталізації до медичного закладу через забій руки, який вона ніби то отримала… два тижні тому - 30 жовтня. До скандального галасливого сімейного дуету долучилась і сусідка.
«Подальший огляд неможливий через агресивну поведінку пацієнтки та її гостей», - записала в карті виклику фельдшер і зателефонувала до поліції, щоб зафіксувати хибний виклик.
👮‍♀️👮🚓Правоохоронці склали відповідний адмінпротокол. Протягом 15 днів порушник, який здійснив хибний виклик, має сплатити штраф 850 грн., у разі своєчасної несплати – сума збільшується до 1700 грн.
☝️Щодоби на лінію «10З» в Закарпатті надходить від 800 до 1000 дзвінків. Трапляється, що на цей номер телефонують і повідомляють про «уявні» події, яких на справді не відбувалося, про симптоми хвороби або тілесні ушкодження, які насправді відсутні, а інколи так розважаються недолугі жартівники. Кожен виклик – 🚑 виїзд бригади екстреної медичної допомоги не тільки обходиться платниками податків від 2200 до 2500 грн., але й може коштувати ‼️життя реальному пацієнту, якому терміново потрібна медична допомога...
☝️❗️Нагадуємо: за завідомо неправдивий виклик 🧑‍⚕️🚑бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги або інших аварійно-рятувальних формувань згідно статті 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення накладається штраф від 850-3400 грн.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар