Поліцейські Мукачева притягнули до відповідальності жителя району за неправдивий виклик спецслужб

листопада 11 / 2023
В Мукачеві поліцейські викрили чоловіка на неправдивому повідомленні про заволодіння його транспортним засобом. Правопорушника притягнуто до адміністративної відповідальностіДнями на лінію «102» надійшло повідомлення від мукачівця, який заявив, що невідомі особи незаконно заволоділи його автомобілем марки «Mercedes Sprinter».

За словами чоловіка, кілька днів тому він залишив своє авто на одній з вулиць райцентру, а вчора повернувшись його вже не виявив.

Співробітники поліції окрім виїзду на місце події провели ще ряд необхідних слідчих та пошукових заходів, на що витратили чимало часу та ресурсів. І в результаті встановили, що покази заявника різняться з фактичними даними.

Встановлено, що заявник здійснив завідомо неправдивий виклик поліції, мотиви якого поки пояснити не може. Місцезнаходження автомобіля, про зникнення якого заявляли, правоохоронці теж встановили.

На мукачівця поліцейські винесли постанову за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йому загрожує грошовий штраф.

Відділ комунікації поліції Закарпатській
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар