Виявили розбіжності у кубомасі та сортності деревини: у Рахові поліція вилучила вантажівку з нелегальною лісопродукцією

жовтня 23 / 2023
Слідчі Рахівського районного відділу поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом незаконного транспортування та збуту лісу. Вантажне авто разом з деревиною поліцейські вилучили, вирішується питання про накладення арешту на вантаж.

Під час патрулювання території району співробітники Рахівського районного відділу поліції зупинили для перевірки вантажний автомобіль марки «КАМАЗ» з причіпом, який перевозив деревину.

У супровідній документації було зазначено, що водій перевозить 53 стовбури породи «Ялина», загальною масою близько 19 кубометрів. Під час огляду правоохоронці виявили розбіжності між вказаною в документах інформацією та фактичними даними: зафіксовано заниження кубомаси та сортності деревини.


Для проведення детального огляду та експертизи, вантажівку разом з лісопродукцією поліцейські вилучили, а за фактом незаконного перевезення чи збуту лісу слідчі Рахівського районного відділу поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань з правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України.

У ході слідства поліцейські встановлюватимуть походження деревини. Розслідування у справі триває.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар