У у природо-заповідному фонді «Притисянській» Держекоінспекція Закарпаття у ході проведення заходів виявила неймовірні збитки

вересня 23 / 2023
Михайло Банк: у природо-заповідному фонді «Притисянській» Держекоінспекція Закарпаття у ході проведення заходів виявила неймовірні збитки
У ході проведення заходів із запобігання та виявлення екологічних правопорушень у сфері охорони навколишнього середовища працівники Державної екологічної інспекції в Закарпатській області виявили численні порушення. З травня по теперішній час екоінспектори провели 6 заходів. Так на землях Чопської ОТГ було виявлено незаконну рубку 421 дерева. На землях Великодобронської громади виявлені незаконні рубки 595 пнів, що завдано збитки на десятки мільйонів гривень. Були зрубані дерева породи ясен, клен, тополя, верба.
З урахуванням проведених обстежень загальна кількість зрубаних дерев склала 1112 пнів, а збитки сягають 111 мільйонів 874 тисячі гривень.
Окрім того, у період з 2009 року по теперішній час на землях згаданого природо-заповідного фонду було виділено 16 земельних ділянок, нормативно-грошова оцінка яких складає 185 242 грн. За всіма фактами матеріали скеровано у прокуратуру, Департамент екології Закарпатської ОВА та комісію ТЕБ та НС для відповідного реагування.
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України
Державна екологічна інспекція України
Закарпатська обласна прокуратура
Поліція Закарпатської області
Виноградівська РДА
Виноградівська районна рада
Виноградівська ОТГ - проблеми та здобутки
Чопська ОТГ
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар