Вантажівку з ознаками втручання у VIN - код виявили закарпатські прикордонники

лютого 06 / 2023
ВАНТАЖІВКУ З ОЗНАКАМИ ВТРУЧАННЯ У VIN-КОД ВИЯВИЛИ ПРИКОРДОННИКИ НА КОРДОНІ З РУМУНІЄЮ

Вантажний транспортний засіб марки "ДАФ" зі знищеними цифрами в ідентифікаторі кузова виявили прикордонники Мукачівського загону на кордоні з Румунією.

Під час огляду транспортного засобу української реєстрації, яким у пункт пропуску "Дякове" із вантажем мінеральної вати прибув 46-річний громадянин України, прикордонний наряд виявив ознаки знищення кількох цифр ідентифікаційного номеру кузова. Жодних відомостей щодо проведення заміни чи знищення VIN – коду, у документах на транспортний засіб вказано не було.

За даним фактом стосовно водія складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 121-1 КУпАП «Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах».

Крім того, про виявлення ознак злочину передбаченого за ст. 290 КК України «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу» на адресу Виноградівського відділу поліції направлено повідомлення.

По прибуттю в пункт пропуску співробітників поліції, транспортний засіб вибув на майданчик тимчасового утримання в місті Виноградів.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар