За минулу зміну патрульні роти ТОР тричі виявляли у громадян наркотики

жовтня 03 / 2022


Усі події трапились в Ужгороді.
Перший випадок — на вулиці Благоєва. Близько 11-ї години ТОРівці помітили чоловіка, який прискорився, побачивши службове авто. Зупинивши його та поспілкувавшись, поліцейські звернули увагу на те, що чоловік нервує і намагається щось приховати, тому провели поверхневу перевірку. Згодом охоронці порядку виявили у гаманці громадянина zip-пакет, в якому містилась подрібнена зелена речовина, зовні схожа на наркотичну.
Другий випадок трапився на вулиці Собранецькій. Патрулюючи місто, близько 12-ї години, інспектори помітили велосипедиста, який різко змінив напрямок руху, побачивши поліцейських. ТОРівці зупинили його і під час спілкування звернули увагу на те, що чоловік поводить себе підозріло, тому вирішили провести поверхневу перевірку. Згодом охоронці порядку виявили у кишені громадянина інгалятор, в якому був згорток фольги із білою речовиною, ймовірно, наркотичною. Окрім того, у рюкзаку чоловіка патрульні виявили прозорий пакет із зеленою речовиною, схожою на наркотичну.
Третя подія трапилася на вулиці Джамбула. Близько 12-ї години поліцейські помітили громадянина, який різко змінив напрямок руху та уникав зустрічі із ними. ТОРівці зупинили його та помітили, що громадянин намагався щось викинути на землю. Провівши поверхневу перевірку, інспектори виявили у нього згорток фольги із білою кристалічною речовиною, ймовірно, наркотичною.
В усіх випадках патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу.
Пам‘ятайте, що за зберігання наркотичних речовин передбачена кримінальна відповідальність!


Категорія : Кримінал


Залишити Коментар