За минулу зміну патрульні тричі виявляли речовини, схожі на наркотичні (фото)

липня 10 / 2022

За минулу зміну патрульні тричі виявляли речовини, схожі на наркотичні
За минулу зміну патрульні тричі виявляли речовини, схожі на наркотичні

Перший випадок трапився на площі Театральній, в Ужгороді. Близько 19-ї години ТОРівці помітили велосипедиста, який намагався уникнути зустрічі з ними. Зупинивши його та поспілкувавшись, поліцейські звернули увагу на те, що чоловік нервує і намагається щось приховати, тому провели поверхневу перевірку. Згодом охоронці порядку виявили у наплічній сумці громадянина 4 згортки фольги, в яких містилась жовта речовина, зовні схожа на наркотичну.

Другий випадок трапився на вулиці Росвигівській, в Мукачеві. Патрулюючи місто, близько 1-ї години, інспектори помітили невідомого, який різко змінив напрямок руху, побачивши службову автівку. Поліцейські зупинили його і під час спілкування помітили, що чоловік поводить себе підозріло, тому вирішили провести поверхневу перевірку. Згодом охоронці порядку помітили, що громадянин викинув на землю згорток з купюри, номіналом в 1 гривню. Як виявилося, у згортку містилася жовта речовина, ймовірно, наркотична.

Третя подія трапилася також на вулиці Росвигівській, в Мукачеві. Близько 5-ї години поліцейські помітили чоловіка, який різко змінив напрямок руху, коли побачив їх. Поспілкувавшись з ним охоронці порядку помітили, що громадянин щось приховує у кишені шорт. Провівши поверхневу перевірку, патрульні виявили папірець з-під цукерки, в якому містилась речовина зеленого кольору, зовні схожа на наркотичну.

В усіх випадках патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу.


Пам‘ятайте, що за зберігання наркотичних речовин передбачена кримінальна відповідальність!
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар