Передавав дані про важливі інфраструктурні об’єкти ворогу – мешканця Закарпаття судитимуть за підривну діяльність і державну зраду

травня 19 / 2022

Закарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо уродженця Російської Федерації за фактами вчинення державної зради, готування до диверсії та незаконного придбання і зберігання боєприпасів (ч. 1 ст. 111, ч. 1 ст. 14 ст. 113, ч. 1 ст. 263 КК України).

За даними слідства, обвинувачений співпрацював зі спецслужбами РФ і допомагав у проведенні підривної діяльності проти України. Він фотографував об’єкти критичної інфраструктури на території Закарпаття та сусідніх областей і разом із геоданими передавав інформацію ворогу. До того він отримував від іноземних кураторів чіткі вимоги до категорій об’єктів і способів фіксації даних щодо них.

З 2014 року обвинувачений проживав в Україні, а останнім часом винаймав житло у Берегівському районі, звідки продовжував займатися протиправною діяльністю. За два дні після повномасштабного вторгнення рф на територію нашої держави чоловіка викрили та затримали завдяки злагодженій роботі правоохоронців краю. Крім того, під час обшуку його помешкання виявили понад 200 одиниць боєприпасів, готівкові кошти в рублях та картки російського банку.

З лютого 2022 року особа перебуває під вартою без права внесення застави. Наразі досудове розслідування, яке здійснювали слідчі Управління СБУ в Закарпатській області, завершене.Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар