У Мукачеві троє дітей стали жертвами домашнього насильства

травня 16 / 2022


Минулого тижня працівники служби у справах дітей Мукачівської міської ради спільно з інспекторами ювенальної превенції, сімейними лікарями, фахівцями Центру надання соціальних послуг та управління соціального захисту населення відвідали трьох дітей, які зазнали психологічного насильства у сім’ї.


Під час відвідин з’ясовані причини та обставини, за яких діти стали жертвами домашнього насильства, а саме: в одному випадку брат вже вдруге вчинив сварку з неповнолітньою сестрою, в інших двох сім’ях діти зазнали психологічного насильства від вітчима. На кривдників працівниками поліції складено адмінпротоколи за ст 173-2 КУпАП «Вчинення насильства в сім’ї», які направлено до суду.

За результатами візитів працівниками служби складено акти рівня безпеки дітей, проведено бесіду про особисту безпеку та права, а також проінформовано, що потрібно робити, коли до тебе застосовують силу. Одночасно скеровано листи по місцю навчання дітей задля організації їм соціально-психологічного супроводу та до Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Мукачівської міської ради» щодо проведення оцінки потреб дітей, сімей, взяття їх під соціальний супровід, надання, у разі потреби, соціальних послуг.

Про це повідомляє Мукачівська міська рада.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар