Одна цифра підвела і прикарпатець «втратив» на кордоні мікроавтобус

листопада 25 / 2020
Бо номерні позначення кузова іномарки не співпадали з даними, зазначеними в реєстраційних документах.
При перетині українсько-словацького кордону у поле зору закарпатських митників потрапив водій мікроавтобуса, який намагався незаконно вивезти транспортний засіб за кордон.
Сьогодні (25.11.20) на митний пост «Ужгород» Закарпатської митниці Держмитслужби заїхав пасажирський мікроавтобус марки «Фольксваген-Транспортер» під керуванням 40-річного прикарпатця, який прямував у Словаччину в приватних справах. Під час проходження митно-прикордонного контролю у «зеленому коридорі» водій надав відповідні документи на автомобіль.
На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, митники вирішили перевірити транспортний засіб у боксі поглибленого огляду. Відтак, прискіпливі інспектори побачили, що номерні позначення кузова не відповідають номерації свідоцтва про реєстрацію даного мікроавтобуса.
Одна цифра таки підвела українця. Чому така невідповідність, водій не зміг пояснити.
Відтак, відносно водія складено протокол про порушення митних правил за статтею 483 ч.1 Митного кодексу України. Дизельний мікроавтобус (2004 р.в.), вартістю 218 тис грн, вилучено до рішення суду.

Наразі митники звертаються до поліції з відповідним повідомлення про ознаки злочину, передбачені 358 КК України, аби з’ясувати, чи кузов автомобіля не перебитий, або чи свідоцтво не підроблене.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар