Закарпатські цигани давали щотижня 30 тисяч грн. хабара начальнику поліції у Києві

жовтня 05 / 2020
Чи не вперше закарпатським циганам так і не вдалося підкупити поліцію

Ми розповідали про те, що на залізничному вокзалі в Києві закарпатські цигани у серпні минулого року побили чотирьох поліцейський прямо у відділку. Але їх всіх відпустили.

У грудні минулого року закарпатські цигани знову побили поліцейських. І знову все їм зійшло з рук.

Згодом в соцмережах появилося відео одного з ветеранів АТО, який на залізничному вокзалі упіймав циган, які пограбували молоду дівчину, але за циган заступився поліцейський із залізничного вокзалу. Все це свідчить про те, що цигани сплачують великі хабарі поліції за те, щоб могли спокійно грабувати людей.

Зовсім недавно групу циган із Берегова було затримано за обкрадання людей на пішохідному переході.

Потім ми розповідали, як 10 циган з Берегова у Києві обікрали пенсіонерку 1946-року народження в підземному переході. Забрали останні гроші, які в неї залишалися до наступної пенсії.

І ось цього разу київським поліцейським вдалося затримати групу з шести закарпатських циган, які займалися крадіжками на залізничному вокзалі. При цьому, серед затриманих четверо чоловіків та двоє жінок.

Цигани за те, щоб безперешкодно займатися крадіжками на вокзалі, мали занести начальнику поліції 30 тисяч грн. і потім таку з суму приносити щотижня, - повідомили в управлінні Київської поліції.

Однак циган затримали правоохоронці. Тепер їм інкримінують не лише крадіжки, але й спробу дати хабар.

Під час обшуку у затриманих виявили величезну кількість мобільних телефонів, годинників та інші вкрадені речі.

Більшість із закарпатських циган, які були затримані поліцейськими, вже неодноразово затримувалися за крадіжки, але їх постійно відпускали.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар