Банду Берегівських циганок-крадійок затримали у Києві (фото)

вересня 28 / 2020
Банду Берегівських циганок-крадійок затримали у Києві (фото)
У Києві безуспішно борються з циганами, які обкрадають місцевих мешканців та туристів

Ми розповідали про те, що на залізничному вокзалі в Києві закарпатські цигани у серпні минулого року побили чотирьох поліцейський прямо у відділку. Але їх всіх відпустили.

У грудні минулого року закарпатські цигани знову побили поліцейських. І знову все їм зійшло з рук.

Згодом в соцмережах появилося відео одного з ветеранів АТО, який на залізничному вокзалі упіймав циган, які пограбували молоду дівчину, але за циган заступився поліцейський із залізничного вокзалу. Все це свідчить про те, що цигани сплачують великі хабарі поліції за те, щоб могли спокійно грабувати людей.

Зовсім недавно групу циган із Берегова було затримано за обкрадання людей на пішохідному переході.

Потім ми розповідали, як 10 циган з Берегова у Києві обікрали пенсіонерку 1946-року народження в підземному переході. Забрали останні гроші, які в неї залишалися до наступної пенсії.

І ось цього разу циганок з Берегівщини зловили на бульварі Тараса Шевченка.

Як повідомляє "Київ оперативний", циганки обікрали жінку 1974 року народження. Крадійок упіймали. Це Мошкола Сабіна Аттилівна, 1992 року народження. Раніше неодноразово судима за крадіжки.
Балог Аріана Русланівна, 1998 року народження
Форкаш Ірина Шандорівна, 1999 року народження.

Після складення протоколу циганок відпускають і вони знову йдуть красти.Як ми розповідали, берегівські циганки зізналися, що крадіжки для них є роботою. і вони і надалі цим будуть займатися.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар