Хустянина, що ударом ножа вбив чоловіка й побив його дружину, засуджено на довічно

травня 28 / 2020
Хустянина, що ударом ножа вбив чоловіка й побив його дружину, засуджено на довічно
Прокурором Тячівської місцевої прокуратури доведено вину 44-річного хустянина в умисному вбивстві чоловіка вчиненому при обтяжуючих обставинах та ряді інших злочинів. Мотивом вбивства є звичайне хуліганство.

Так, в судовому засіданні доведено, що обвинувачений через неприязнь побив місцевого мешканця, заподіявши останньому легкі тілесні ушкодження.

Уже наступного дня, близько 1 год ночі, розбивши вікно, нападник проник у спальню до інших потерпілих. Погрожуючи їм кухонними ножем, він примусив подружжя стати на коліна і завести руки за голову. Побивши з особливою жорстокістю чоловіка, він вдарив його ножем у серце. Надалі наніс декілька ударів жінці та втік з місця події. В результаті чоловік відразу помер, а жінка отримала тяжкі тілесні ушкодження.

Обвинувачений раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема, за вчинення умисного вбивства та хуліганства.Дослідивши усі надані докази, Тячівським районним судом у складі двох професійних суддів та трьох присяжних визнано обвинуваченого винним у вчиненні злочинів, передбачених за п. п. 4, 7, 13 ч. 2 ст.115 КК України, ч. 1 ст. 121 КК України та ч.1 ст. 125 КК України.

На підставі ст. 70 КК України, хустянину призначено остаточне покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

До вступу вироку у законну силу засуджений й надалі утримуватиметься під вартою, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар