Тячівський районний суд виніс вирок 44-річному хустянину: довічне позбавлення волі

травня 27 / 2020
Тячівський районний суд виніс вирок 44-річному хустянину: довічне позбавлення волі
Так, в судовому засіданні доведено, що обвинувачений, через неприязнь побив місцевого мешканця, заподіявши останньому легкі тілесні ушкодження.
Уже наступного дня, близько 1 год ночі, розбивши вікно, нападник проник у спальню до інших потерпілих. Погрожуючи їм кухонними ножем, він примусив подружжя стати на коліна і звести руки за голову. Побивши з особливою жорстокістю чоловіка, він вдарив його ножем у серце. Надалі, наніс декілька ударів жінці та втік з місця події. В результаті чоловік відразу помер, а жінка отримала тяжкі тілесні ушкодження.
Обвинувачений, раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема, за вчинення умисного вбивства та хуліганства.
Дослідивши усі надані докази, Тячівським районним судом у складі двох професійних суддів та трьох присяжних визнано обвинуваченого винним у вчиненні злочинів, передбачених за п. п. 4, 7, 13 ч. 2 ст.115 КК України, ч. 1 ст. 121 КК України та ч.1 ст. 125 КК України.
На підставі ст. 70 КК України, хустянину призначено остаточне покарання у вигляді довічного позбавлення волі.
До вступу вироку у законну силу засуджений й надалі утримуватиметься під вартою, інформує пресслужба прокуратури закарпатської області
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар