Цієї неділі з Ужгорода стартує всеукраїнський велопробіг ветеранів війни

серпня 13 / 2020
З нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, Міністерство у справах ветеранів України організовує велопробіг ветеранів війни під гаслом “Вшануємо пам’ять захисників України”, який пройде за маршрутом м.Ужгород – м.Маріуполь.
Цієї неділі з Ужгорода стартує всеукраїнський велопробіг ветеранів війни

Команда складається із чотирьох осіб: Іван Балашов – начальник відділу у Закарпатський області Мінветеранів України, учасник бойових дій в Афганістані (полковник у відставці); Микола Дидяк, учасник бойових дій в Афганістані; Сергій Поліщук (м.Рівне), учасник АТО; Анатолій Вересенко (м.Київ), учасник АТО;

Як повідомив під час брифінгу у пресцентрі Закарпатської ОДА Іван Балашов, велопробіг стартує у неділю, 16 серпня 2020 року о 08:00 годині з площі Народної у м.Ужгород.

Мета велопробігу - підтримка ветеранів бойових дій, популяризація ветеранського спорту, спортивної реабілітації, здорового способу життя, просування позитивного образу ветерана війни та Мінветеранів в цілому.
Цієї неділі з Ужгорода стартує всеукраїнський велопробіг ветеранів війни

Учасники велопробігу проїдуть за маршрутом: м.Ужгород - м.Стрий - м.Рогатин - м.Тернопіль - м.Хмельницький - м.Вінниця - м.Житомир - м.Київ - м.Лубни - м.Полтава - м.Дніпро - м.Запоріжжя - м.Бердянськ - м.Маріуполь. Загалом, подолають відстань біля 1800 кілометрів.

На шляху від Ужгорода до Маріуполя до велопробігу долучаться представники громадських організацій, учасники АТО/ООС, учасники бойових дій в Афганістані з різних регіонів України, аматори велосипедного спорту.

В містах слідування велопробігу учасники зустрічатимуться з представниками органів місцевої влади, родинами загиблих воїнів, ветеранами війни, місцевими жителями та молоддю, а також покладатимуть квіти до пам’ятників та Алей слави загиблих учасників бойових дій.

Ветеранський велопробіг урочисто завершиться у День пам’яті захисників України – 29 серпня 2020 року у м.Маріуполь.
Категорія : Анонси


Залишити Коментар