Під головою Закарпатської облради Олексієм Петровим захиталося крісло?

березня 18 / 2021

Останнім часом в кулуарах Закарпатської обласної ради ходять чутки, що опозиційна частина депутатського корпусу готує для голови обласної ради Олексія Петрова - висловлення недовіри.

Подейкують, що вже знайдено потрібну частину у фракціях більшості, яка після звільнення з посади Мирослава Щербея - « дихає на ладан». Фактично, якщо дехто із депутатів ради не буде мати змоги прийти на сесію, а опозиція її проігнорує(як це було минулого разу) - проведення даної сесії буде неможливим.

Ходять чутки, що Олексієм Петровим наразі незадоволені не тільки депутати більшості, якими він нібито, хоче керувати як підлеглими, а не як народними обранцями, а й ті - котрі його на дану посаду обрали.

Ходять чутки, що в самій обласній раді його вважають «чужим» та вважають, що теперішній очільник облради є людиною, яка досить далека до «політичної кухні Закарпаття». Тут частенько, через деякі потреби давні вороги - могли ставати друзями, а через деякий час - знову ворогами.

На останок можна зауважати, що враховуючи результати минулих виборів до обласної ради - обирати нову більшість та нового очільника буде досить складно. Хоча при бажанні, всі куми, свати та «цімбори» - можуть піти один одному на поступки.

Важливо! Дані плітки є тільки припущенням, - а не фактичним твердженням, правда нема диму без вогню.
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар