Що пов’язує недобудований Північний Потік – 2 з протестами активістів на Закарпатті

березня 15 / 2021

Сьогодні, в Ужгороді, продовжилися акції протесту учасників громадської організації «Доста» та інших «лівих» активістів проти рішення Ужгородського міжрайонного суду. Активісти вважають, що 6 років ув’язнення за смертельне їх учаснику, точніше керівнику закарпатського осередку Павлу Павлову, незаконне. На Закарпаття, приїхала багато «професійних» активістів з усієї України, які почали розхитувати політичну ситуацію в області, пікетуючи суд, управління поліції, обласну адміністрацію. Добрались навіть до лікарень, стверджуючи, що там нема хворих на короновірус, що ніяк не прив’яжеш до рішення Ужгородського міжрайонного суду. Схоже, що у «активістів» стоїть ймовірно завдання шукати будь-які приводи, щоб показати Європі, що на газовій трубі, яка йде через Україну не спокійно. Відповідно будівництво Північного Потоку -2 є необхідності, для енергетичної безпеки Європи. Це не твердження, а припущення, якщо «активісти» почнуть розширяти свою активність в інших напрямках крім акцій стосовно Павлова, то вже буде не припущення.

Більш, як ймовірно, що через деякий час Павлов, може бути активістам не цікавий, на Закарпатті, є багато інших проблем пов’язаних з натягнутими відношення з Угорщиною, вірою, освітою, мовою в так далі.

В будь якій демократичні країні акції протесту є нормою суспільства ми не проти проведення акцій, але якщо вони не несуть загрозу державі.

Ще цікаво, що доказом наших припущень може служити будівництво нафтопроводу Баку — Тбілісі — Джейхан, коли будівельникам прийшлося обходити сотні кілометрів нестабільні в політичному плані території.

Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар