5 випадків коли кредит- справді ідеальне рішення

листопада 04 / 2020

Ідея Банк знаний серед клієнтів не тільки як надійний банк, що гарантує якість обслуговування та надійність збереження та примноження коштів на депозитах, а й банк, який кредитує на різні споживчі потреби та пропонує обслуговування для фізичних осіб-підприємців. 
Багато наших земляків вже скористалися можливістю та оформили в цьому банку кредит для вирішення своїх щоденних завдань і великих планів. Багато з них – беруть кредити повторно, і банк завжди готовий підстрахувати надійних клієнтів. Додати кошти, яких бракує для покупки чи ремонту авто та побутової техніки, обновити інтер’єр вдома в будинку або встановити нові вікна для економії – на такі цілі банк видає кошти.
Саме зараз банк приготував нову пропозицію для нових клієнтів: кредит готівкою «На старт».   
                                                                                                   
Для того, щоб отримати гроші, потрібно взяти тільки паспорт та ІПН та завітати до відділення Ідея Банку. Банк дотримується всіх протиепідемічних норм у кожному місті, де працює та продовжує обслуговування клієнтів.
 
В яких життєвих ситуаціях новий кредит точно виручить
 
Телевізор по акції - вже зараз
Ви маєте намір придбати, наприклад, новий телевізор. Але треба трохи накопичити для бажаної моделі, проте зустрічаєте акцію: телевізор на 30% дешевше, ніж ви розраховували. Швидко та без зволікань скористатися акцією можна, отримавши кредит у банку. 
 
Нагальний ремонт пральної машини
Раптом зламалася пральна машина, холодильник, кухонна плита чи авто, на якому заробляєте собі на життя – вибирати не випадає, потрібен терміновий ремонт. Тут заплатити конче необхідно і якраз банк може виручити.
 
Не хочете обтяжувати рідних
Часто стаються ситуації, коли потрібні гроші, але говорити про свої витрати рідним та близьким не хочеться. А от банк може видати кошти без зайвих питань. Звичайно, за умови, що ви маєте хорошу кредитну історію, тобто попередні кредити погашали дуже сумлінно. 
 
Комфорт вдома тоді, коли хочеться
В останні півроку багато з нас цілодобово перебуває у квартирі чи будинку, і дуже хочеться комфортних умов. Новий колір стін, зручні меблі чи найпростіше - чайник і поличка для посуду, які давно хотілося. Якраз час реалізувати бажане!

Кошти вдома на дивані
Якщо потрібні гроші, але немає можливості чи бажання виходити з дому, банк допоможе оформити кредит дистанційно. Для цього потрібно зайти на сайт та оформити заявку, банк зателефонує, а готівку доставить кур’єр. Отже, якщо ви свідомо залишаєтеся вдома, – такий варіант – саме для вас.
 
Якщо ви наразі в такій ситуації, та фінансова підтримка буде в нагоді саме зараз – Ідея Банк готовий стати вашим партнером.
 
Звертайтесь до відділення Ідея Банку в своєму місті! 
м. Ужгород, пл. Жупанатська, буд. 1/1 031-263-08-26
 
Основні умови та переваги кредиту готівкою «На старт».
Зрозумілі умови – лише ставка. Інші платежі – відсутні
Сума кредиту – до 30 000 грн
Попереднє рішення – 30 хв.
Термін – від 12 до 24 міс.
Погашення – щомісячно (ануїтет)
Мінімальний пакет документів – паспорт та ІПН
Річна ставка – 50% без страховки та комісій для обслуговування
Вік позичальника – від 23 до 74 років на момент закінчення договору
Реальна річна процентна ставка - 63,21% (розраховано суму кредиту від 10 000 грн, строк – 12 міс.
 
Категорія : Важливе
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...